headerRIJBEWIJS

4 weken BUNDEL CBR Autorijbewijs
Met de 4 weken BUNDEL heb je de meeste kans van slagen. Oefen 4 WEKEN je rijbewijs theorie voor maximale voorbereiding op het CBR examen. Snel, slim en voordelig.Oefen per onderdeel of een volledig examen.
€19.95
Bestel direct

4 weken BUNDEL CBR RijbewijsExamen

Oefen 4 WEKEN onbeperkt voor maximale voorbereiding op het examen.

Er zijn verschillende oefeningen mogelijk zoals het oefenen per hoofdstuk, per onderdeel of een volledig officieel examen. Je krijgt dan een examen voorgeschoteld dat exact hetzelfde is als het officiële examen.

Speciaal ontwikkeld voor iedereen die graag snel, gemakkelijk en in zijn eigen tempo wil oefenen. Bovendien is ons oefenmateriaal zo slim opgebouwd zodat je het eenvoudig zelf kunt doorlopen.

Voordelen:

  • Altijd up-to-date
  • Onbeperkt het officiële examen oefenen
  • Direct uitslag met tekst en uitleg
  • Snel, eenvoudig en doeltreffend oefenen!


Mijn Mandje

VirtueMart
Je mandje is momenteel leeg.

  • Direct starten
  • 100% Slaag-Garantie
  • Geen voorkennis nodig
  • Professionele leeromgeving
  • Leren in eigen tempo

Voordelen

Oefenen in je eigen Tempo

tjk-logo Bij ToetsJeKennis.nl kun je op ieder gewenst moment starten! Je bepaalt waar, wanneer en in welk tempo je oefent. Je kunt DIRECT van start!